Udane zakończenie tygodnia z naszym klubem….

W piątek, 21 sierpnia, przeżyliśmy włoski wieczór podczas koncertu AL BANO i Romina Power. Było pięknie i romantycznie. Przeboje naszej młodości w oryginalnym wykonaniu cudownej pary włoskich piosenkarzy.
Już następnego dnia, w sobotę 22.08 wybraliśmy się na spacer historyczny pt. „Wokół odbudowy Zamku Królewskiego w Berlinie” W 2019 roku ma być zakończony proces odbudowy i rekonstrukcji największego i zarazem najcenniejszego obiektu historycznego w Berlinie – zamku królów pruskich, siedziby rodziny Hohenzollernów.
Trzeciego dnia, w niedzielę 23.08 – wycieczka do parku Jungfernheide.

fot. JAW

fot. JAW


Mieliśmy okazję podziwiać jeden z największych parków miejskich w centrum Berlina. Odkryliśmy kilka pięknych miejsc, dowiedzieliśmy się o pochodzeniu nazwy tego obszaru zieleni. Na koniec odwiedziliśmy rodzinę żółwi błotnych wygrzewających się w letnim słońcu. A było to w centrum ogromnej aglomeracji miejskiej – w Berlinie.

Ogółem w tych trzech imprezach turystycznych, wzięło udział 68 osób – członków oraz sympatyków naszego klubu.
Tekst. JAW.

Komentarze są wyłączone.